Kontakt

Samorząd Wydziału Ekonomicznego

Plac Marii Curie Skłodowskiej 5
(budynek rektoratu) pokój nr 11

tel./fax 081 537 57 41
e-mail: samorzadekonomia@gmail.com

"Ty jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał."

- Zig Ziglar

PwCNazwa firmy:
PricewaterhouseCoopers
Profil działalności:
PricewaterhouseCoopers jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 154.000 pracowników w 153 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PricewaterhouseCoopers zatrudnia zespół ponad 1100 specjalistów i kadry wspierającej w sześciu miastach: w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie.
Kogo poszukujemy:
Poszukujemy studentów III roku studiów licencjackich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających, a także III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich oraz absolwentów różnych kierunków zainteresowanych rozwojem w międzynarodowej firmie doradczej.
 
Nasza oferta obejmuje:
·                     pracę i praktyki w dziale audytu,
·                     pracę i praktyki w dziale doradztwa podatkowego i prawnego,
·                     praktyki w dziale doradztwa biznesowego.
 
Wśród kandydatów cenimy umiejętności analityczne i interpersonalne – w szczególności łatwość budowania relacji oraz pracy w grupie. Bardzo ważna jest dla nas także bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 
Aby wziąć udział w procesie rekrutacji do naszej firmy należy wypełnić zgłoszenie na www.pwc.com/kariera. Po weryfikacji formularza aplikacyjnego wybrane osoby zaprosimy na testy sprawdzające umiejętności analityczne (numeryczne i werbalne) oraz znajomość języka angielskiego. Kolejnym etapem, w którym weźmiesz udział będzie Centrum Oceny lub rozmowa kwalifikacyjna - w zależności od działu, do którego aplikujesz. Dzięki temu będziemy mogli lepiej Cię poznać oraz zapewnić Ci przejrzysty i obiektywny proces oceny.
 
Szczegółowe informacje na temat etapów rekrutacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pwc.com/kariera.
Kontakt:
Główna strona www.:
Strona www.: